Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Chloe Ms. Chloe
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

​Taizhou Howawa Baby Products Co., Ltd.

të gjithë
 • të gjithë
 • Title

Rreth nesh

Taizhou Howawa Baby Products Co, Ltd u themelua në vitin 2000, është një nga prodhuesit kryesorë të makinave me kthesë në Kinë, paraardhësi i të cilit është një fabrikë myku me përvojë të pasur. Me përjashtim të makinës me kthesë, ne kemi gjithashtu vaskë për fëmijë, i vockël për fëmijë, karrige për ngrënie fëmijësh, vend për biçikletë, shishe ushqimi për fëmijë, sendesh për fëmijë dhe produkte të tjera për fëmijë. Deri më tani produktet tona janë të mirëpritura në më shumë se 80 vende dhe zona. Fëmijët në të gjithë botën po shijojnë lumturinë e pafund nga cilësia dhe inovacioni më i lartë i Howawa. Të gjitha produktet tona kanë fituar çertifikime të autorizuara në fushën e Patentave, Sigurisë, Higjenës dhe Cilësisë. Ne dizenjojmë, konceptojmë, burojmë dhe furnizojmë produktet tuaja të foshnjës dhe Lodrat e fëmijëve me profesionalizëm, inovacion. Ne dëshirojmë t'u sjellim lumturi dhe kënaqësi të pafund prindërve dhe dashurisë familjare Howawa.

Të gjitha Produktet

Chloe

Ms. Chloe

SEND INQUIRY

 • Tel:

  86-0576-13905761357

 • Fax:

  86-0576-85692088

 • E-mail:

  sales@howawa.cc

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim